Skip links

BRYZA - inwestycja zakończona
HALNY - w trakcie realizacji
ORKAN - w fazie projektowania

Posiadać apartament lub kilka apartamentów w Montenero, to znaczy znaleźć się w uprzywilejowanym gronie osób, które zainwestowały i zabezpieczyły swój kapitał w jednym z najstarszych i najpiękniejszych regionów należących do Królestwa Polskiego. Niewątpliwie ta część Polskiego Spiszu, należąca do Gminy Bukowina Tatrzańska, jest perłą widokową pośród regionów polskich. Warto podkreślić również to, że niewiele jest takich regionów w Polsce, a nawet w Europie, gdzie w promieniu kilku kilometrów, znajdują się najciekawsze i najbardziej poszukiwane atrakcje takie jak np.: szlaki turystyczne (tatrzańskie), wody termalne, stoki narciarskie, parki linowe, liczne zabytki architektury sakralnej i świeckiej, imprezy regionalne oraz wyśmienita kuchnia. Montenero to właśnie takie miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie i dla duszy i dla ciała. Przede wszystkim wyjątkowe położenie z szeroką panoramą na Tatry Słowackie i Polskie. Doskonała kuchnia regionalna, tradycyjna polska oraz śródziemnomorska. Kameralne SPA, gdzie można się wygrzać i zrelaksować a dyplomowani fizjoterapeuci zapewnią szeroką gamę profesjonalnych masaży. Latem zielona plaża i basen zewnętrzny dostarczą miłych wrażeń, a od przyszłego roku zapraszamy również na basen wewnętrzny. Ścieżka fitness wzmocni i wyrzeźbi ciało, a kręgielnia i bilard urozmaicą życie towarzyskie. Resort Montenero ze swoimi obiektami: Bryza, Halny i Orkan, zaprasza Państwa do elitarnego klubu właścicieli apartamentów, gdzie sezon turystyczny nigdy się nie kończy.

ETAP I - Aparthotel "Bryza"

Aparthotel „BRYZA” jest pierwszym z kompleksu budynków apartamentowych Montenero znajdujących się w Czarnej Górze na Polskim Spiszu, w gminie Bukowina Tatrzańska.
Jest to wyjątkowe miejsce do zainwestowania w luksusowe apartamenty, m.in. dlatego, że Aparthotel oraz nowy obszar inwestycyjny położony jest na wys. 795 m npm, z dala od zgiełku i smogu, wśród łąk i lasów z wyjątkową panoramą na Tatry Polskie i Słowackie. Doskonałe położenie w pobliżu tras narciarskich (100 m od kolei krzesełkowej Koziniec) oraz basenów termalnych w Białce Tatrzańskiej i Bukowinie Tatrzańskiej stanowi o jego atrakcyjności.
Architektura budynku jest utrzymana w stylu nawiązującym do tradycji podhalańskiej. Budynek posiada 26 lokali w formie condohotelu oraz 2 lokale apartamentowe. Do dyspozycji gości są lokale użytkowe takie jak restauracja, bufet, strefa wellnes & spa, sala konferencyjna oraz sala bankietowa. Do obiektu przynależy podświetlany basen zewnętrzny.

ETAP II - Aparthotel "Halny"

Aparthotel „HALNY” jest drugim obiektem wchodzącym w skład kompleksu budynków apartamentowych Montenero znajdujących się w Czarnej Górze.
Architektura budynku godzi ze sobą tradycyjną architekturę Podhala z nowoczesną stylistyką. Przestrzenne lokale apartamentowe z dużymi przeszklonymi przegrodami zapewniają komfort osobom w nich przebywającym.
W skład budynku Halny wchodzi 28 zróżnicowanych lokali apartamentowych o powierzchniach od 26 do 55 m2. Na parterze od strony południowej przewidziane są apartamenty z przynależną im powierzchnią ogrodową.

ETAP III - Aparthotel "Orkan"

Aparthotel „ORKAN” to projektowany obiekt stanowiący wolnostojący budynek aparthotelowy o charakterze willi widokowej. Budynek zaprojektowano tak, aby panoramiczny widok na Tatry i na Podhale był możliwy z każdego lokalu użytkowego. Wstęgowy układ elewacji południowej otwartej widokowo na góry z jej znacznymi przeszkleniami i szklanymi wstęgowymi balkonami i tarasami przyjmuje krajobraz do wnętrz poszczególnych pomieszczeń.
W skład większości lokali wchodzi pokój z aneksem kuchennym i sypialnia. Narożne lokale posiadają dwie sypialnie i pokój z aneksem kuchennym. Budynek jest kameralny – posiada 28 lokali na czterech kondygnacjach, o stonowanej kolorystyce, szkle w elewacji południowej i górskim, współczesnym charakterze architektury budynku z elementami drewna i kamienia.

NOWOCZESNOŚĆ
Z TRADYCJĄ

Ciekawa kompozycja tradycyjnej architektury Podhala z nowoczesnymi trendami.

SZEROKI WYBÓR
APARTAMENTÓW

Pozwala na swobodny wybór apartamentu pod kątem funkcjonalnym i finansowym.

ZAPIERAJĄCE
DECH WIDOKI

Szklane ściany, szerokie balkony i ogródki umożliwiają podziwianie przepięknej panoramy Tatr.

ZIELONE
OTOCZENIE

Znajdziesz tu krokusowe łąki, zielone wzgórza, lasy oraz górskie strumienie.

DOGODNY
DOJAZD

Do kompleksu apartamentowego można dojechać własnym środkiem transportu, autokarem lub transportem publicznym.

ODPOCZYNEK
I REKREACJA

Na aktywnych gości czekają wyciągi narciarskie, szlaki turystyczne oraz baseny termalne.

Masz jakieś pytanie?

Jesteś zainteresowany konkretnym apartamentem? A może pragniesz dopytać o jakieś szczegóły? Wyślij nam dane, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy!

Wysyłając wiadomość e-mail na adres: sprzedaz@montenero.pl Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, w formie elektronicznej lub telefonicznej, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust. 1 pkt a) RODO. Pani/Pana dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody. Sprawdź politykę prywatności